Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děj PLL

Seriál se zabývá životem čtyř dívek - Spencer, Hanna, Aria a Emily - jejichž parta se rozpadla poté, co pátá z nich - Alison - záhadně zmizela. Po roce jim začnou chodit zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako „A“ a vyhrožuje jim, že prozradí jejich tajemství (včetně jednoho velkého), která zná pouze Alison. Je zde ale háček: policie právě našla tělo mrtvé Ali. Na pohřbu dívky se čtyři kamarádky dávají opět dohromady. První hromadná zpráva byla poslána po pohřbu. Lhářky se rozhodnou,že udělají památníček pro Alison,jenomže tu noc (-A) zničí památník a lhářky zjišťují že to byl Lucas kamarád Hanny.Na konci 4.série je odhlaení...Alison je celou dobu živá. Lhářkám se svěří,že jí -A taky posíla(a) zprávy a že je tu noc kdy zmizela zdrogovala by věděla,že ony nejsou -A. Také jim řekne,že ji někdo cestou domů praštil po hlavě a že její máma si myslela,že je mrtvá tak ji pohřbila zaživa,protože Alison byla naživu. paní Grunwaldová ji vytáhla ze země a odvezla do nemocnice. Alison se po té nacházela v Ravenswoodu. Také se v seriálu několikrát objevila u lhářek. U spencer v noci hledala léky a pak odešla. Ráno se spencer probudila a dveře od zahrady byly otevřené. Náhoda? Emily vytáhlaze stodoly,ve které byl pušťen plyn. Ali se také svěří,že špehovala -A. Vzala si pokoj,vedle pokoje -A který měl pronajatý. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Tension - Taylor & Francis Online

AAnorbevon,8. 10. 2018 8:16

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-generique-en-pharmacie/

Costly blood pressure symptoms

AMincEffenue,30. 7. 2018 0:46

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-sappelle-le-generique-du-cialis/